Sui’de (SUI) manipülasyon savı: İki günde yüzde 8’lik düşüş!

Sui (SUI) arz manipülasyonu argümanlarının akabinde, iki günde yüzde 8’lik düşüş yaşadı.

Güney Koreli medya kanalları TechM ve Block Media, Sui projesi hakkında çarpıcı savlarda bulundu. Sui projesinin ardındaki takım olan Sui Vakfı, bahisle ilgili açıklamalarda bulundu. Vakıf, her ne kadar tezler ile ilgili açıklamada bulunsa da SUI fiyatının düşüşüne mahzur olamadı.

SUI, ortaya çıkan haberlerin ve piyasa şartlarının tesiriyle iki günde yüzde 8’lik bir düşüş yaşadı.

SUI fiyatı düşüyor: Sui Vakfı açıklama yaptı!

Sui (SUI), ortaya çıkan arz manipülasyonu savlarının akabinde düşüş yaşıyor. SUI, iki günde yüzde 8’lik bir düşüş yaşayarak yansıları üzerine çekti.

Güney Kore’de Sui ile ilgili çarpıcı tezler ortaya atıldı. Gündeme düşen haberlere nazaran, Güney Kore Mali Kontrol Servisi (FSS), SUI arzının dağıtımına ait yakında bir soruşturma başlatacağını söyledi.

Güney Koreli haber kuruluşları TechM ve Block Media, Sui Vakfı’nın sirkülasyonda olması gereken token arzını stake ederek faiz geliri elde ettiğini ve soruşturmanın bu nedenle açılacağını sav etti.

Sui Vakfı, gündeme düşen haberler ile ilgili açıklamalarda bulundu. X platformu üzerinden paylaşım yapan grup, SUI arzıyla ilgili aktarılan bilgilerin temelsiz ve maddi açıdan yanlış olduğunu lisana getirdi.

Sui Vakfı, rastgele bir SUI satışı yapmadığını ve halka açık sunulan token tedarik sisteminin hakikat bir formda yürütüldüğünü tabir etti. Proje takımı, stake mükafatları üzere rastgele bir teşebbüste bulunmadığının da altını çizdi.

Interested  Bitcoin kritik eşikte mi? Uzman bir isim kıymetlendirdi

SUI fiyatı, haber akışlarının da tesiriyle 0,3975 dolar düzeyinden 0,3655 dolara kadar geriledi.

Ekipten gelen açıklamalara karşın SUI düşüşü devam etti. Projede toparlanmanın yaşanabilmesi için fiyatın 0,3765 doları aşması ve daha sonra 0,3825 dolara ulaşması gerekiyor. Bu noktaların aşılması halinde SUI, 0,40 dolardaki ruhsal direnç noktasını deneyebilir.

Ancak haber akışının ağırlaşması ve fiyatın manipüle olmaya devam etmesi halinde, SUI fiyatı 0,35 dolara geri çekilebilir.

Comments are closed.